בואו נעשה סדר: 7 חידושים באינסטגרם שאסור לכם לפספס

כל המידע וסקירת החידושים האחרונים באינסטגרם שיביאו לנו עוקבים חדשים וחשיפה

הדפים בפייסבוק משתנים, תוכנת הקאנבה משתדרגת, הטיקטוק מתפתח ונותן לנו אפשרויות חדשות לעריכה… וגם האינסטגרם מתחדש כ-ל הזמן!

אז בואו נעשה סדר בחידושים שהגיעו לאחרונה לאינסטגרם:

 

פייר, למה זה חשוב בכלל להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע לחידושים באינסטגרם?

לכולנו עולות מדי פעם מחשבות כמו: "מה לא בסדר באינסטגרם שלי כפי שהוא? למה בעצם חובה להיות מעודכנים בכל השינויים והחידושים האלה?" , ובצדק – יש כל כך הרבה שינויים במדיות החברתיות, שדרוגים וחידושים וכל כך קשה לעקוב. ולפעמים, מוותרים מראש כי כמה אפשר ללמוד ולשנות…

אבל מצד שני- זה כל כך חשוב! 

בגלל 3 סיבות עיקריות:

  1. ברגע שעולה פיצ'ר חדש, אינסטגרם יקדמו את כל הפוסטים עם הפיצ'ר הזה כי הם רוצים שכמה שיותר חשבונות ישתמשו בו – כלומר, מי שישתמש בפיצ'ר הזה, יגיע ל-ה-מ-ו-ן קהל!
  2. שיפורים וחידושים באינסטגרם מופיעים לעיתים לאחר צורך שעולה אצל הגולשים. בעצם, אינסטגרם לא נגדנו – ההפך, הם רוצים לסייע לנו! לדוגמה, סטיקר הלינק שנמצא בסטורי, בעבר היה קיים רק לחשבונות "גדולים" מעל 10K עוקבים- וכעת, זמין לכולם.
  3. ברגע שאנחנו נשתמש ראשונים, החשיפה שלנו תהיה גבוהה יותר כי בעצם אנחנו בין היחידים! לדוגמא, כשעלתה אופציית הריל- לא היו הרבה סרטונים ולכן מי שכן היה שם, החשיפה לסרטונים שלו הייתה גבוהה מאוד!
 
 

איך נשארים מעודכנים ולא מפספסים עדכונים חשובים?

  1. ברגע שהאפליקציה מתעדכנת לנו ומופיע פיצ'ר חדש, יקפוץ לנו לפעמים חלון הסבר על הפיצ'ר הזה. אפשר לקרוא ולנסות להבין מה הוא עושה, אפשר להשתמש בו ולראות מה הוא עושה ואפשר לחפש עליו מידע בגוגל.
  2. אם האפליקציה לא מתעדכנת לבד, אפשר להיכנס למרכז העדכונים במכשיר הטלפון, לעדכן את האפליקציה ולראות באותו המסך הסבר מה מכיל העדכון.
  3. לעקוב אחרינו ממש פה כמובן! 😉
 
 

ותכלס, הנה 7 החידושים האחרונים שיעיפו לכם ת'סכך

  1. שימוש בטמפלט – אם נרצה ליצור ריל דומה לזה שכבר קיים באינסטגרם, נוכל ללחוץ על "שימוש בתבנית" (באנגלית Use Tamplate) בתחתית הריל שאהבנו, לבחור את התמונות/ סרטונים לפי הסדר שנרצה, וזהו: הריל שלנו מוכן, לפי אותו סאונד, סדר ואורך המדיה. הכי קל! 

2. שיתוף ריל בפייסבוק- בלחיצת כפתור נוכל לשתף את הריל כעת גם בפייסבוק כדי להגיע לקהל רב יותר ולגרום למעורבות. האפשרות הזאת מופיעה בהגדרות של הריל במסך שבו אנחנו כותבים את המלל לפוסט:

3. שימוש בשתי המצלמות במקביל– ליצירת סטורי או ריל ניתן כעת להשתמש בשתי המצלמות- הקדמית והאחורית במקביל (!) כדי ליצור סרטון. דוגמא לשימוש בפיצ'ר הזה- כשמראים מתכון מסוים, להראות את המרכיבים במצלמה אחת ואח"כ להוסיף אותם במצלמה השניה.

4. חיפוש במפה- אנחנו יודעים שכבר מזמן אנשים התחילו לחפש מקומות לפי המלצות באינסטגרם… בפיצ'ר החדש הזה, אפשר לחפש במפה של האינסטגרם בתי עסק בתחום שנרצה על פי המיקום! איך מגיעים למפה? נכנס לחיפוש ונכתוב את שם העסק / תחום העסק ועיר לדוגמא: "בית קפה ראשון לציון" ונסנן את החיפוש לפי "מקומות":

כעת, מופיעות לנו הצעות למקומות ונוכל לבחור באחד מהם כדי לפתוח את המפה: 

המפה תראה לנו את בית העסק שבחרנו והצעות לבתי עסק נוספים שנמצאים ליד.  אפשר לראות סטוריז מהמקום, פוסטים וכו'… 

בית העסק שלכם לא מופיע במפה? 

  • תעברו לפייסבוק ותבדקו שמיקום העסק מופיע בדף
  • תוודאו שדף הפייסבוק מחובר לחשבון האינסטגרם
 
5. נעיצת פוסטים – מעכשיו, ניתן לנעוץ פוסט בתחילת החשבון ככה שהפוסטים הרלוונטים יהיו שמורים למעלה ולא ילכו לאיבוד. פשוט היכנסו לפוסט שתרצו לנעוץ, לחצו על 3 נקודות למעלה, ובאפשרויות שיפתחו- ליחצו על "הצמדה לפרופיל" (או באנגלית Pin to your profile). ניתן להצמיד עד 3 פוסטים. 

6. סטורי ארוך- עד 60 שניות! כל מה שצריך לעשות זה לעדכן את האפליקציה, או לחכות לעדכון! 

7. הוספת נושאים (או add topics)- שיטה חדשה לקטלג רילים בדומה להאשטאגים. ניתן להוסיף לכל ריל עד 3 נושאים מתוך רשימה קיימת. עוד לא ממליצה לוותר על האשטאגים, נראה לאן זה מתקדם…

חידשנו לכם?

בא לכם לשמוע על עוד חידושים באינסטגרם ובשאר המדיות? 

בואו לעקוב לעוד טיפים ומידע סופר דופר מעניין- קליק כאן לאינסטגרם 

שיווק בפייסבוק

התוכן הכי מובחר ואיכותי אצלכם במייל!

עדכונים פעם בחודש, בלי טיפת ספאם.