תוכן לכל מטרה

פיתוח תכנים לאתרים

למה לנו תוכן? בעולם בו התוכן הוא מלך, והמילה הכתובה היא זו ששולטת ברוב התקשורת בין בני האדם, נוכחות ייחודית ברשת, שמספרת את ה- Story שלכם וגורמת ללקוחות להבין למה לבחור דווקא בכם, היא הדבר הכי חשוב בכדי להגדיל חשיפה, מיתוג ולבצע מכירות.

הדרך: רגע לפני שנכתוב לכם תוכן, בעזרת שאלון מעמיק לצד ריאיון טלפוני קצר, אזהה את התכונה המובילה שלכם, שתגרום ללקוחות להגיע דווקא אליכם מבין כל המתחרים.

לאחר מכן, נבנה לכם שפת מותג ייחודית, בעזרתה הגולשים יזהו שמדובר במותג שלכם, ונפתח את התכנים לפי הערכים והמסרים, בשילוב עם מחקר קהל מעמיק.

התוצאה: ברגע שכלל המרכיבים יעורבבו יחדיו, יווצר קסם שיכבוש את כל מי שיתחיל לקרוא.

החל מ-3,850 ש"ח + מע"מ

כתיבת מאמרים לקידום

תהליך המכירה עובר קודם כל דרך רגש. בכדי להניע לפעולה, עלינו לגרום ללקוחות שלנו להרגיש משהו שיגרום להם לראות אותנו ככאלה שיכולים לענות על הצורך הקיים.

למה לנו מאמרים? מאמרים לקידום נועדו בדיוק לשם כך: לגרום ללקוח להבין שהוא מעוניין בשירות שלנו, בכך שנכתוב אותנטיות, תוך כדי שנלקח בחשבון את מה שמפריע לו, וניתן על כך מענה.

גם כאן, הדרך למכירה נעשית דרך הכלי הנהדר של הסטוריטלינג: בעזרת יצירת סיפור, הנותן דגש על דמויות ועלילה שהלקוחות יתחברו אליו מהמשפט הראשון, וירצו להמשיך ולקרוא.

החל מ-1,000 ש"ח + מע"מ

פיתוח תכנים לבלוג

אחד הדברים שגורמים לאתר אינטרנט להיות חי ובועט ברשת הוא הבלוג, בו נכתוב תכנים מעניינים שיעניינו לקוחות פוטנציאליים.

למה לנו בלוג? חשבו על הבלוג שלכם כעל המסיבה הכי חמה בעיר: האם תרצו לצאת אליה בלבוש פשוט של אתר תדמית עם 5 עמודים, או ללבוש את מיטב הבגדים שלכם בארון, ובכך להישאר בזכרונם של המשתתפים בה לאורך זמן?

הדרך: בכדי "להלביש" את האתר שלנו במיטב הבגדים, עלינו לעדכן בו מאמרים וכתבות, בהתאם ל"טרנדים" בשוק, חדשות חמות, ועוד…

הנוסחה היא פשוטה: כתיבת תוכן מעולה + הנושא הנכון יקדם את העסק לעבר מקומות גבוהים בגוגל, מה שיביא תוצאות בהתאם.

החל מ-1,750 + מע"מ

תרגום תכנים

תרגום תכנים לשפות: עברית, אנגלית ורוסית

בכדי לתרגם תכנים משפה אחת לאחרת, עלינו להעסיק אנשי מקצוע שידעו לתרגם את הטקסטים לא רק מילה במילה, אלא תוך כדי הבנה של הדקויות הקיימות בכל שפה ושפה.

בשל השליטה שלי בכל השפות באופן מלא, אוכל לתרגם עבורכם את התכנים משפה לשפה, כשתוך כדי נשמרים האותנטיות והניסוח הנכון.

החל מ- 1,000 ש"ח + מע"מ

פיתוח תכנים לדפי נחיתה

בין אם מדובר בדף נחיתה קצר, ובין אם מדובר בדף מכירה ארוך, עלינו לבצע מספר שלבים בכדי לכתוב תכנים שיהפכו את הגולשים שלנו ללקוחות:

עבודת מחקר: טרם כתיבת דף הנחיתה, נבצע עבודת מחקר מעמיקה בכדי להכיר את תחום העסק מקרוב, כמו גם את הקהלים אליהם הוא פונה. נבין את הרצונות של כל קהל, ונגדיר את הפיתרון שאנחנו יכולים להעניק.

סקר לקוחות: יש ברשותכם סקר לקוחות? מעולה, אפשר לעבור לשלב הבא.

עדיין לא ביצעתם סקר שכזה? גם כאן, אוכל לעזור, עם שאלות מדוייקות.

פיתוח תכנים: לאחר ביצוע השלבים הללו, נוכל להתקדם הלאה לעבר פיתוח התכנים, תוך שאנחנו מבינים את הקהל שלנו לעומק, עונים על הצרכים הכי עמוקים שלהם, ובכך, מניעים אותם לעבר הפעולה הרצויה.

החל מ-1,100 ש"ח + מע"מ

מיקרו-קופי

בינינו, יש לכל אחד מאיתנו המון מתחרים בשוק, וחלקם אפילו עושים את מה שאנחנו עושים. בשוק רווי שכזה, איך נוכל נבלוט?

הכירו את המושגים אפיון שפה, ומיקרו קופי.

תכנית תוכן אסטרטגית: חשבו רגע על עסק בלי תכנית עסקית. עסק שכזה לא ידע לאן מועדות פניו, וירה לכל הכיוונים מבלי "לפגוע" במקום הנכון.

למה לנו אפיון שפה? כמו שתכנית עסקית עונה על מטרות העסק, כך גם מסמך אפיון שפה הוא מסמך אסטרטגי עבור התוכן של המותג: המסמך מאפיין את צורת הכתיבה של בית העסק, האם היא תהיה רצינית? הומוריסטית? מה תהיה טיב מערכת היחסים של המותג עם הלקוח? – אלו רק חלק מהשאלות שנענה עליהן בפיתוח מסמך אפיון שפה.

מהמסמך הזה יפותח גם המיקרו קופי: המילים בהן נשתמש עבור כלל המוצרים הדיגיטליים של המותג, במסגרת חווית המשתמש. אלו כל אותם מילים שילוו את הלקוח לכל אורך זמן שהותו באתר, ויסייעו לו ללחוץ על כפתורי ההנעה לפעולה, ובכך, להמיר אותם ללקוחות משלמים.

החל מ- 3,200 ש"ח + מע"מ

כתיבת תוכן בשפות

כתיבת תכנים בשפות שונות

כתיבת תכנים בשפות שונות היא מיומנות בפני עצמה. עלינו להכיר כל שפה ושפה על בוריה, את צורות הביטוי והסלנג שלה, את מילות הקישור, החיבור, ולהבין אם אכן המילים מתחברות למשפטים ופסקאות בצורה נכונה.

פיתוח וכתיבת התכנים נעשה בשפות: עברית, אנגלית ורוסית.

החל מ- 2,250 ש"ח + מע"מ

אז שנתחיל להפיץ את ה- Story שלכם הלאה?